Powered By Eat From Farms
1 package | Approx 7 Pounds @ $4.00/Pounds = $28.00 + $0.00 Assembly |
Roast slowly to make your own healthy lard. We freeze ours in small containers for pie, buttermilk briskets, and pasty crusts. About 7 pounds per package.